Zespół

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, rzetelności, fachowości oraz zaangażowaniu oferujemy Państwu naszą pomoc przy rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów ubezpieczeniowych.

Nasz zespół bierze udział w audytach ubezpieczeniowych, opracowywaniu programów ubezpieczeniowych, pozyskiwaniu ofert ubezpieczeniowych, ale również w obsłudze posprzedażowej dla reprezentowanego Klienta.

Jako broker specjalizujemy się w ubezpieczeniach branży górniczej, ale działamy również w zakresie obsługi małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie posiadanego mienia, odpowiedzialności cywilnej, gwarancji finansowych, jak również ubezpieczeń grupowych na życie dla pracowników.

W strukturach naszej Spółki wyodrębnione zostały biura, które wyspecjalizowane są w poszczególnych grupach ubezpieczeń takich jak biuro ubezpieczeń górniczych, biuro ubezpieczeń komunikacyjnych oraz biuro likwidacji szkód.

Naczelną zasadą naszego zespołu jest stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, dbałość o jakość świadczonych usług jak również poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku ubezpieczeń.

Jako broker ściśle współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną.

Kontakt

Klauzule informacyjne dla osób wypełniających formularz kontaktowy:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gardia Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach 44-100, ul. Jana Pawła II nr 2, NIP: 631-12-08-102, REGON: 273039269.
  2. Gardia Broker Sp. z o.o. wyznaczyła Inspektora ochrony danych, z którym należy kontaktować się elektronicznie na adres: iod@gardiabroker.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty handlowej. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody.
  6. Pani/Pan posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Niezależnie od powyższego Pani/Pan posiada prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Podanie danych oraz wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (oraz wykorzystanie w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych jak np. telefon lub komputer) jest wprawdzie dobrowolne, jednakże ich podanie jest warunkiem koniecznym do kontaktu z Panią/Panem oraz przedstawieniem oferty.
  9. Decyzje dotyczące kontaktu oraz przedstawienia oferty nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
  10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, tj. do krajów działających poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Korzystając z tej strony akceptujesz używanie cookies, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki internetowej oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.