Dlaczego warto u nas pracować?

Praca w Gardia Broker Sp. z o.o. wiąże się nierozerwalnie z profesjonalizmem i odpowiedzialnością. Jest również okazją do rozwoju osobistego i stałego podnoszenia kwalifikacji.

U nas możesz:

 1. Rozwijać się zawodowo, brać udział w szkoleniach o tematyce ubezpieczeniowej lub pokrewnej,
 2. Pracować w zgranym i kompetentnym zespole, który zawsze służy pomocą,
 3. Osiągać satysfakcjonujące cele,
 4. Podejmować nowe wyzwania związane z dynamicznie rozwijającym się rynkiem ubezpieczeniowym,
 5. Zapewnić sobie stabilne warunki finansowe.

Pamiętaj iż rozwijając swoje kompetencje stajemy się ekspertami w swojej branży!

Zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych pod poniższym linkiem/na stronie internetowej/w zakładce.

Kontakt

Klauzule informacyjne dla osób wypełniających formularz kontaktowy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gardia Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach 44-100, ul. Jana Pawła II nr 2, NIP: 631-12-08-102, REGON: 273039269.
 2. Gardia Broker Sp. z o.o. wyznaczyła Inspektora ochrony danych, z którym należy kontaktować się elektronicznie na adres: iod@gardiabroker.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty handlowej. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody.
 6. Pani/Pan posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 7. Niezależnie od powyższego Pani/Pan posiada prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych oraz wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (oraz wykorzystanie w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych jak np. telefon lub komputer) jest wprawdzie dobrowolne, jednakże ich podanie jest warunkiem koniecznym do kontaktu z Panią/Panem oraz przedstawieniem oferty.
 9. Decyzje dotyczące kontaktu oraz przedstawienia oferty nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
 10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, tj. do krajów działających poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Korzystając z tej strony akceptujesz używanie cookies, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki internetowej oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.